Workshopy pro děti

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vyrob si foťák a vyfoť svojí maminku

13. 5. 15.00 – 18.00 

Staň se na jedno odpoledne fotografem a na principu starodávné camery obscury si vyrob vlastní fotoaparát. Udělej své mamince ke Dni matek originální portrét, který si poté vyvoláš ve skutečné fotokomoře. Určeno pro děti od 7 let a jejich maminky, ale i tatínky, babičky a kamarády. Lektorka Adéla Vosičková. 

Nutná registrace předem ZDE.
Cena za workshop: 50 Kč
Místo konání: Začínáme v Obecním domě a pokrčujeme v Institutu umění – Divadelním ústavu, Celetná 17

 


Jak se dělá divadelní plakát? 

19. 5. 13.00 – 18.00

Prohlédněte si výstavu a přijďte si vytvořit vlastní divadelní plakát. Použít můžete originální písmo, koláž z divadelní fotografie a zapojit vlastní kresbu. Pozvete své diváky na svoje oblíbené nebo fiktivní divadelní představení. Rozhodnutí je jen na vás! Tvůrčí dílnu povedou zkušené lektorky z edukačního oddělení Galerie hlavního města Prahy. Dílna je určena rodičům s dětmi .

Cena za workshop: Vstupné pro děti do 10let 5Kč na osobu, ostatní 20Kč na osobu. Možno přijít kdykoliv bez předchozí rezervace.

Místo konání: Edukační centrum GHMP, Karlova 2 (vzdálené 12 minut pěšky z Obecního domu)

 


Malí fotografové

3.6. 15.00 – 18.00

Seznamte se s rozdílem mezi digitálními a klasickými analogovými fotoaparáty. Vyzkoušíte si několik fotoaparátů klasických, ale také jednoduchých plastových vyráběných firmou Lomography či dřevěných dírkových komor vyráběných značkou Dirkoma. Dílnu zakončíme vyvoláváním fotogramů. Určeno pro děti od 7 do 12 let. Pořádáme ve spolupráci s Free Cinema a obchodem Analogue.

Nutná registrace předem ZDE.
Cena za workshop: 200 Kč
Místo konání: Obecní dům

 

 


Portréty hvězd

16. 6. 13.00 – 18.00 

Prohlédněte si výstavu a přijďte v sobě probudit divadelní hvězdu. Vyberete si kostýmy a rekvizity a napodobíte svoji oblíbenou fotografii z výstavy. Fotografii si poté odnesete vytištěnou. Tvůrčí dílnu povedou zkušené lektorky z edukačního oddělení Galerie hlavního města Prahy. Dílna se koná v prostorách Edukačního centra GHMP, Karlova 2, vzdáleného 12 minut pěšky z Obecního domu. Dílna je určena rodičům s dětmi .

Vstupné pro děti do 10 let 5 Kč na osobu, ostatní 20 Kč na osobu, k úhradě na pokladně GHMP, Karlova 2.
Možno přijít kdykoliv bez předchozí rezervace.
Místo konání: Edukační centrum GHMP, Karlova 2 (vzdálené 12 minut pěšky z Obecního domu)


Vyrob si foťák a vyfoť svého tatínka – KAPACITA DÍLNY JE JIŽ NAPLNĚNA!

17. 6. 15.00 – 18.00

Staň se na jedno odpoledne fotografem a na principu starodávné camery obscury si vyrob vlastní fotoaparát. Udělej svému tatínkovi ke Dni otců originální portrét, který si poté vyvoláš ve skutečné fotokomoře. Určeno pro děti od 7 let a jejich tatínky, ale i maminky, babičky a kamarády. Lektorka Adéla Vosičková.

Nutná registrace předem ZDE
Cena za workshop: 50 Kč
Místo konání: Začínáme v Obecním domě a pokrčujeme v Institutu umění – Divadelním ústavu, Celetná 17

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

organizátoři projektu | partneři projektu

© 2023 Česká divadelní fotografie